ІНДИВІДУАЛЬНА ТЕРАПІЯ

Перед тим, як ухвалити рішення про те, щоб звернутися до психолога за допомогою, кожен із нас задається масою питань:

А навіщо мені психолог, я ж нормальний?

Як мені це допоможе?

Хіба консультація вилікує мої душевні рани?

Як я зможу довіритися чужій людині?

А чим відрізняється консультація психологічної терапії? І багато інших.

Нерозуміння породжує сумніви, які перешкоджають відвідуванню психолога, у той час, коли проблеми подібно до снігового кома наростають і пізніше обрушуються справжньою лавиною.

Індивідуальна консультація психолога передбачає визначення проблеми, її причини, пошуку шляхів її вирішення, підбір методик щодо психологічних сеансів. Саме з консультацій починається взаємодія психолога із клієнтом.

Коли ситуація роз’яснюється, а запит чітко сформований, робота з клієнтом переходить новий рівень. Саме тут і розпочинається психотерапія.

Психологічна терапія передбачає комплексне опрацювання проблеми з використанням технік та прийомів, що відповідають ситуації, з якою звернувся клієнт. У своїй роботі я використовую метод гештальт-терапії, терапії пар, діалог-феноменологічну модель, теорії рефлексивного усвідомлення, та багато іншого. Набір методів і методик постійно розширюється з роками практики. У моїй «скарбничці» досвід, набутий не лише у процесі навчання, а й у складних життєвих обставинах, які успішно подолані.

Терапевтичні сеанси є зустрічі тривалістю по 55 хвилин один-два рази на тиждень. Частота проведення залежить від запиту та бажання клієнта.

Завжди у людини виникає запитання: «А коли буде результат?» Успіх консультування та терапії залежить від того, наскільки ви відкриті до діалогу і чи прагнете ви дійсно змінити існуючий стан речей. Якщо людина приходить проти своєї волі, наприклад: змусили батьки, близькі, колеги, то обопільного опрацювання запиту не вийде.

Прийти до психолога за допомогою – це не означає, що ви отримаєте миттєве вирішення всіх питань, конфліктів, стосунків. Це означає, що ви готові працювати над собою, удосконалюватися і змінюватися, щоб якість вашого життя стала кращою.

Психологія – це диво, а тривалий процес психологічного відновлення людини. Не варто покладатися на те, що психолог все вирішить за вас. Завдання психолога навчити вас вирішувати життєві завдання, брати на себе відповідальність і без втрат виходити із кризи.

Для зручності кожного клієнта, зустрічі можуть проходити як в on-line форматі в будь-якому зручному для вас месенджері, так і за адресами, вказаними на сайті.

Для запису на консультацію достатньо написати або зателефонувати за вказаними контактами. Дуже важливо заздалегідь зв’язатися, тому що в процесі розмови я зможу вислухати ваш запит, щоб переконатися, що він може бути вирішений в рамках методології, яку я використовую. Як приклад- я не працюю з алкогольною, ігро- та наркозалежністю, не займаюся гіпнозом, фармакотерапією, езотерикою, не проводжу роботу з третіми особами без їхньої присутності та згоди. Тому в запитах, подібних до цих, я буду не ефективний для вас. Це краще знати на початок роботи. Якщо я буду зайнятий з іншим клієнтом і не зможу відразу відповісти, то обов’язково передзвоню.

Оплата провадиться не пізніше, ніж за добу до зустрічі. Якщо з якихось причин ви не приходите на консультацію без попередження та погодження про перенесення, то оплата не повертається. Якщо ви не є вчасно, час консультації скорочується на період запізнення.

За бажанням клієнта консультування може бути як українською, так і російською.

Якщо ви готові до змін, прагнете стати більш впевненим у собі, підвищити свою самооцінку, впоратися з душевними чи фізичними стражданнями та готові до глибинної роботи зі своєю підсвідомістю, то я завжди готовий прийти вам на допомогу!

Пролистать наверх